Auspices Transfer Hizmetleri

Auspices Transfer firması olarak İstanbul içi tüm transfer hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. 2010 yılında kurulan firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunuyor.

Kurulduğumuz günden bu yana 36.500’den fazla yerli ve yabancı misafirimizin tüm taleplerini kusursuz bir şekilde karşıladık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli olarak kendini geliştiren bir yapı ile çalışıyoruz.

Auspices Transfer olarak son model araçlardan oluşan geniş bir araç filosu ile hizmet sağlıyoruz. Mercedes marka transfer araçlarımızın her biri taşımacılık için gerekli olan yasal izin ve belgelere sahiptir. Araçlarımızın tamamı güvenli ve konforlu bir seyahat için özel olarak dizayn edilmiştir. Transfer süresinde ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar firmamız tarafından sizin adınıza düşünülüyor.

Auspices Transfer bünyesinde uzman, deneyimli ve dinamik bir ekip görev alıyor. Tüm araç kaptanlarımız güvenli sürüş ve mesleki yeterlilik konusunda eğitimlerini almış ve sürekli yeni, eğitimlerle kendini, geliştirmeye devam eden kişilerden oluşuyor. Firma içi düzenli eğitimlerimizle sizlere daha yenilikçi ve daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Araç kaptanlarımız yabancı dil bilen, güvenli araç kullanan, taşımacılık için gerekli olan yasal izin ve belgelere sahip olan, güler yüzlü kişilerden oluşuyor.

Auspices Transfer olarak her zaman yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Sektörde var olan tüm yenilikleri ilk olarak uygulayan transfer firmalarından birisi olarak biliniyoruz. Müşterilerimizin daha rahat, daha konforlu ve daha güvenli bir hizmet alabilmesi için düzenlenmesi gereken tüm yenilikçi çalışmaları en kısa süreler içerisinde sağlıyoruz.

Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizde dünya standartlarına uygun bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Sunmuş olduğumuz her hizmet için aynı standart ve kalite düzeyini uyguluyoruz. Alınan hizmet içeriği ne olursa olsun, üst düzey bir hizmet için gerekli olan tüm detayları sağlıyoruz.

2010 yılından bu yana sektörde var olan ve her geçen gün yükselen bir ivme ile yoluna devam eden firmamız ile yenilikçi, gelişime ve değişime açık, müşteri taleplerini ve isteklerini baz alan bir yaklaşımla çalışıyoruz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *

2022-11-17 20:39:05 Önder Yücedağ tarafından yazıldı.

Temiz araç güvenilir yolculuk için tavsiye ediyorum

Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.