Federal Coffee Seyhan Şubesi

Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Blv. No: 3/A, 1130, Adana / Seyhan

YOL TARİFİ AL
Bu işyerinin merkez ofisi: Federal Coffee Genel Merkez
Bu işyerinin 8 şubesi bulunmaktadır. Şubelere Göz Atabilirsiniz

Federal markası kurulduğu yıldan bu yıla ekibini bünyesinde yetişmiştir. Sürekli kendini eğiten, geliştiren ve geleceğe dönük AR – GE çalışmalarıyla yiyecek içecek sektörüne yön vermektedir.

Federal Coffee Company bünyesinde 8 Şube, 100+çalışan, 50+ sertifikalandırılmış barista, uzman eğitmenler ve Barista Akadademisi ile öğrenerek büyüyen bir topluluk olmayı hedeflemektedir.

3. nesil kahveciliğin Türkiye’deki öncülerinden biri olan Federal Coffee Company tedariğinden sunumuna kadar her bir kahve çekirdeğinin niteliğini koruyacak bir iş planı ile çalışır.

Uluslararası bir organizasyon olan Rainforest Alliance tarafından sertifikalandırılmış çiftliklerden gelen ve tadım analizleri yapılan çekirdekleri kendi fabrikasında "microlot roasting" anlayışıyla kavurur. Nitelikli kahve anlayışını bozmadan sürdürülebilir kılmak için her kavurma sonrası kendi analiz ve tadım yapar. Paketledikten sonra yurt içi ve yurt dışına dağıtımını yapan Federal Coffee, kavurma ve demleme aşamasından sunuma kadar tek bir saniyenin bile önemini vurgular.

Kahvelerini "zamanla yarışan kahve" olarak betimler.

Federal Coffee harmanlarında tadım skoru belirli bir seviyenin üzerindeki 100% Arabica çekirdekleri kullanır. Yetiştiği iklim koşulları ve toprak özelliklerinin yanı sıra, toplama, kurutma ve yıkama aşamaları en nitelikli olan yeşil çekirdekleri organik üretim sertifikaları bulunan ve uluslararası bir organizasyon olan Rainforest Alliance tarafından sertifikalandırılmış çiftliklerden temin eder ve kahvesine dair tüm bilgileri şeffaflıkla tüketici ile de paylaşır.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.