Flyinn Residence 2 Site Yönetimi

Şenlikköy mahallesi PROF. DR. HAYDAR BAŞ SK. NO: 12 FLYINN 2 Residence, 34153 İstanbul / Bakirköy

YOL TARİFİ AL

Florya’da Flyinn Alışveriş Merkezi’ne 2 dk. ve Atatürk Havalimanı’na 5 dk. mesafede, 15.250 m2 arsa üzerinde 8 blok halinde; 250 – 450 m2 arasında değişen 170 daireden oluşan: 24 saat güvenlik ve CCTV odası, Sesli ve görüntülü interkom sistemi, Jeneratör, Her daire için 2 araçlık yer ayrılmış kapalı otopark, Kablo Tv, Açık ve kapalı yüzme havuzu, Fitness, Aerobik salonu, Türk hamamı ve sauna, Bilardo ve masa tenisi, vitamin bar, Çocuk oyun parkı bulunan çok amaçlı residence…

Yapımına 2003 yılında başlanan proje 2006 yılında teslim edilmiştir. Flyinn Alışveriş Merkezi ile bir bütünlük oluşturan projede 4 1 ve 5 1 daireler bulunmaktadır. Lokasyon avantajı ve kullanılan 1. sınıf malzemeler ile birlikte lüks konut tanımını baştan yaratan eşsiz bir yapı olarak yerini almıştır. Temel altıldığı günden bugüne kadar daire sahiplerine çok yüksek oranda kar getirisi sağlamıştır. Flyinn Residence, bölgenin ikon projeleri arasında gösterilmeye devam etmektedir.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.