Hasan Efendi Kahve Evi Üsküdar Şubesi

Mimar Sinan Mahallesi Atlas Çıkmazı Sok. No: 5, 34672, İstanbul / Üsküdar

YOL TARİFİ AL
* Bilgi Girilmemiş *
Bu işyerinin merkez ofisi: Hasan Efendi Kahve Evi Bulgurlu 2 Şubesi
Bu işyerinin 2 şubesi bulunmaktadır. Şubelere Göz Atabilirsiniz

Hasan Efendi Kahve Evi Bulgurlu 2 Şubesi, 2014 yılında küçük bir kafe olarak kahve fincanında başlayan hikayemiz daha fazla insanın bu lezzeti tatması hevesiyle yerini şişelere bırakarak devam etti. 2018 yılında ilk kez vitrinlerde görücüye çıkan bu lezzet harikası kahvenin pazarı hızla büyüdü. Bugün ise, Türkiye genelinde istasyon marketleri başta olmak üzere 400 noktadan ulaşılabilir hale geldi.

Güçlü karakteriyle tanınan Kenya kahve çekirdekleri, Balıkesir ve Çanakkale mandıralarından çıkan doğa dostu sütler ve Konya Ovası’nda yetişen şekerin bir araya gelmesiyle oluşan lezzetin sihri ise Madagaskar’a özgü vanilya çubuğu yağı, Avustralya’dan gelen fındık ve Fransız kalitesindeki su ile karıştırıldığında ortaya çıkan aromalarda saklıdır. Avrupa’daki içiminin yaygın oluşundan esinlenerek yerele özgü meşhur hammaddelerle Türkiye’de üretilen ‘’Cold Brew’’ kahvenin ferahlatıcı tadına, rahatlatıcı kokusuna ve kolay içimine ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Tazeliğinden hiçbir şey kaybetmesin diye cam şişelerde saklanan Cold Brew, şeffaflığı sayesinde görülebilir halde sergileniyor.

Yurtdışı pazarında da kahve severlerle buluşmaya başlayan Hasan Efendi, uluslararası bir kahve markası olarak anılma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Bunun yanı sıra yakın zamanda özel tariflerden oluşan çikolata ve çay ürünlerini çıkarmak üzere lezzet keşiflerini sürdürmektedir. Pratik içimin yanı sıra paketlenmiş kahve çekirdekleri seçenekleriyle de kahve tutkunlarına ulaşan Hasan Efendi, her güne bir kahve sığdırmak isteyenler için online satış mağazasıyla en kısa sürede en taze kahveyi tattırma garantisiyle hizmet vermektedir.

Tek tadımda damaklarda bırakan etkiden ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Deneyin…

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2024 hepfirma.com. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.