Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat: 2 No: 12, 34381, İstanbul / Şişli

YOL TARİFİ AL
* Bilgi Girilmemiş *

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

32 farklı kategoriden 163 milyon ürünü onlarca yıldır müşterilerine ulaştırmaya devam eden Hepsiburada, Türkiye’nin en köklü e-ticaret platformlarından bir tanesidir. 2001 yılından itibaren faaliyette olan hepsiburada.com, Doğan Holding bünyesinde bir alışveriş sitesi olmakla beraber, farklı alanlara da kayarak, hizmet ağını genişletmiştir. Aylık milyonlarca ürün satışı gerçekleştiren e-ticaret platformu, haliyle belirli sorunlarla karşı karşıya kalıyor. İşte bunun çözümü için oluşturulan Hepsiburada müşteri hizmetleri, yaşanan sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarından olan hepsiburada.com’dan yaptığınız alışverişlerde, üyelik sürecinde ve ödeme gibi adımlarda yaşadığınız sorunları, Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için 0850 252 40 00 numaralı telefonu kullanabilir, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Saatleri

Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası her gün 08:00 ile 01:00 saatleri arasında aktiftir. Bu saatler arasında dilediğiniz kadar görüşüp, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Aktif saatler dışında iletişime geçmek için e-posta adresini ya da çözüm merkezini kullanabilirsiniz. Bu şekilde sorunlarınıza hızla çözüm bulunacak, mağduriyetiniz giderilecektir.

Hepsiburada E-Posta Adresi

Aldığınız bir ürün ile ilgili yaşadığınız sorunlar, iade süreci, üyelik aşamaları ve kargo ile ilgili yaşanan problemler gibi durumlarda müşteri hizmetleri numarasına alternatif olarak Hepsiburada e-posta adresini kullanabilirsiniz. bilgi@hepsiburada.com üzerinden Hepsiburada yetkililerine açıklayıcı bir e-posta iletirseniz, sorununuz ile ilgili hemen inceleme yapılacak ve size geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Hepsiburada.com Çözüm Merkezi

Alışveriş sürecinde yaşadığınız herhangi bir sorunu gidermek için hepsiburada.com çözüm merkezi size katkı sağlayacaktır. Çözüm merkezine ulaşmak için www.hepsiburada.com/cozummerkezi bağlantısını kullanabilirsiniz. Buradan “Hangi konuda desteğe ihtiyacınız var?” alanından sorun yaşadığınız konuyu seçebilir, ardından açılan sohbet ekranından sorununuzla ilgili detayları iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra sol bölümde yer alan konulara tıkladığınızda, sık sorulan sorular hakkında bilgi edinme şansına da sahip olabilirsiniz.

Hepsiburada Genel Müdürlük Adresi

Hepsiburada.com’un genel müdürlük adresi “Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul” iken, operasyon merkezi ise “İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3 Gebze Güzeller OSB Gebze/Kocaeli” adresindedir.

Hepsiburada WhatsApp Hattı

Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz bir diğer yöntem de WhatsApp destek seçeneğidir. Bu şekilde tek tıkla hepsiburada.com’un WhatsApp hattına ulaşabilir, sorununuzu WhatsApp’tan iletebilirsiniz. Ancak müşteri hizmetleri numarasında olduğu gibi WhatsApp hattı ile iletişime geçtiğinizde, çalışma saatlerinin 08:00 ile 01:00 olduğunu unutmamalısınız. Hepsiburada WhatsApp hattı için tıklayabilirsiniz.

Hepsiburada Şikayet Hattı

Yurt içi ve yurt dışı ürün gönderimi yapan hepsiburada.com, bu şekilde hem ürün hacmini genişletmekte hem de günlük sipariş adedini artırmaktadır. Ancak bu durum siparişlerdeki şikayet oranını da artırıyor. İşte siz de ürünlerle ilgili şikayette bulunacaksanız, 0850 252 40 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu numara aynı zamanda Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası olduğundan, diğer konularda bilgi almak için de kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Yaşadığınız sorunları dile getirebileceğiniz Hepsiburada iletişim seçenekleri sayesinde sorunlarınıza hızla çözüm bulabilirsiniz. Bunun en önemli ve kolay yolu da Hepsiburada müşteri hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor. 0850 252 40 00 numaralı telefonu aradığınızda, sizden sisteme kayıtlı telefon numaranızı tuşlamanız istenecektir. Ardından şikayetiniz ile ilgili bilgi verdiğinizde sistem sizi müşteri hizmetlerine aktaracaktır. Buna alternatif bir diğer yöntem de WhatsApp hattıdır. Aynı numarayı kullanarak, WhatsApp üzerinden sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri sayesinde sorununuzu dile getirebilir; şikayet, iade ve kargo ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ancak 08:00 ile 01:00 saatleri arasında iletişime geçebileceğinizi unutmamalısınız.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.