Huawei Türkiye Merkez Ofis

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturduk. ICT çözümlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır. 170.000'den fazla çalışanıyla Huawei, geleceğin bilgi toplumunu olanaklı kılmayı ve İletişimde Daha İyi Bir Dünya kurmayı amaçlamaktadır.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *

05.10.2019 13:21, Emre bilgili tarafından yazıldı.

3 aylık huawei kullanıyorum telefonum çeşitli arızalar oldu servise verdim puragram yükledik dediler tel sorun halloldu dediler ama bazı arızaları devam ediyor müşteri hizmetini aradım fabrika ayarlarına geri yüklemişler tel kasasında soyulma var ve arka kapakta boşluk var dediler bu sorunlar var tel servisten alırken hiç bilgi verilmedi ve bunları kabül etmiyorum. Telefonundan ve servisinizden hiç memnun deyilim bu sorunumu daha üst mevkilere taşıyacam müşteri memnuniyeti bu deyil

10.09.2019 12:33, Aysun ULUCA tarafından yazıldı.

iyi günler, Huawei kullanıcısıyım. ürünü yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. telefonumda sorun çıktı ve servise gönderdim. telefonumda birden tüm kayıtlı isimler silinip sadece numara olarak gözüktü ancak diğer fonksiyonları çalışır durumdaydı.ve kapatıp tekrar açmak istedim. ancak bir daha şarz da olmadı açılmadı da. bir kaç saat öncesinde yüklemiş olduğum adımsayar spor programını kullanarak elimde tuttuğum telefonumla spor yaptım ve elimin teri telefona geçmiş olabilir diye düşündüm. Ancak telefonumun hem ekran koruyucu camı hem de arka yüzeyinde silikon kılıfı bulunmakta.. servise gönderdiğim teknisyen telefonunuzda sıvı teması olmuş ana kart yanmış ekran kartı yanmış 900 tl bedelle yapılacaktır diye bilgi verdi. olayı anlattım terden bunların olması mümkün değil dedi. yapılacak başka bir sey yok resimlerini gönderebiliriz dedi. Telefonun kullanıcısı olarak bunun dışında herhangi bir şekilde kesinlikle telefonuma sıvı teması olmadığından son derece eminim. bu kadar kısa sürede bu sebeble arızalan telefonumu garanti kapsamında yaptıramamak ve teknik servisin beyanına sıvı teması olmadığından emin olmama rağmen mahkum olmak elimle kullandığım telefonun umun tüm koruma aksesuarlarına rağmen terden bu hale gelmesi benim hatam olmamalı.. ben yineliyorum ki telefonum hiç bir şekilde suya düşmedi üzerine su dökülmedi kullanım şeklini de belirttim ancak garanti kapsamında telefonumu yaptıramıyorum. teknisyenin ısrarla sıvı teması demesi yaptığı muamele olmayanı kabul ettirme tavrını uygun bulmuyorum. ama ben titiz bir kullanıcı olarak kesinlikle ter dışında sıvı olmadığını beyan etmem işe yaramıyor. 6 aylık telefonumun bu hale gelmesini kınıyorum. ve tarafınızca çözüm üretilmesini, telefonuma güvenmek istediğimi belirtiyorum.


Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.