İlsem Otomotiv

* Bilgi Girilmemiş *

Otomotiv Yedek Parça sektörünün öncü firmalarından biri olan İlsem Otomotiv 1995 yılında Kore ve Japon yedek parça perakende satış mağazası olarak İstanbul Bayrampaşa’da faaliyetlerine başlamıştır. Sektördeki 28 yıllık tecrübesiyle pazarın güçlü firmaları arasında yerini almıştır.

Kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen İLSEM OTOMOTİV Perakende amaçlı kuruluşundan kısa bir süre sonra Türkiye geneline Toptan Yedek parça satışı ve Sigorta Şirketlerine Kore ve Japon markalarında ilsem otomotiv çatısı altında parson otomotiv san.dış tic.a.ş.olarak itahalat ve Yedek Parça Tedarik hizmeti vermeyede değerli çözüm ortaklarımız sayesinde başlamıştır.

İLSEM OTOMOTİV olarak attığımız kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyümekte ve dinamik kadromuzla başarı çıtamızı günden güne yükseltmekteyiz.

İlsem Otomotiv olarak satışını yaptığımız kore japon araçlarında deneyimli 30 kişilik uzman kadromuzla 3000 m2 alanda siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ve güven ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.