Juan Valdez Akaretler Şubesi

Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Cad. No: 12, 34357, İstanbul / Beşiktaş

YOL TARİFİ AL
* Bilgi Girilmemiş *
Bu işyerinin merkez ofisi: Juan Valdez Genel Müdürlük
Bu işyerinin 12 şubesi bulunmaktadır. Şubelere Göz Atabilirsiniz

Juan Valdez, 1960 yılında Ulusal Kahve Yetiştiricileri Federasyonu tarafından kuruldu ve zamanla, dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri oldu. Logosunda yer alan Juan Valdez karakteri ile Conchita, markanın vazgeçilmez simgeleri haline geldi. Kahve severler, kahve ambalajıyla özdeşleşen bu iki karakteri gördüğünde, kahvesinin Kolombiya menşeili olduğunu anlamaya başladı. Juan Valdez’in kaliteli kahve çekirdekleri ve oluşturduğu marka algısı, Kolombiya’yı dünyanın en iyi Arabica kahvesi üreticilerinden biri olarak konumlandırmayı başardı. 540 bin ailenin çalışmalarıyla Kolombiyalılarda aidiyet duygusu yaratan Juan Valdez, 14 Aralık 2002 itibariyle kapılarını Bogota’daki El Dorado Uluslararası Havalimanı’ndaki kahve severlere açmasının ardından, birinci sınıf kahve satışını sürdürerek Kolombiya'nın en iyi kahvecisi olarak hafızalara kazındı. Kolombiyalı kahve yetiştiricileri ile Premium Kolombiya kahvesi arasındaki bağı korurken; pazardaki yeni rakiplerini de dikkate alan Juan Valdez, organizasyon yapısında radikal değişiklikler yaptı. Sürdürülebilirlik üzerine yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Juan Valdez, aynı zamanda takım arkadaşlarının gelişimi ve ülkedeki kahvenin değerini inşa etme amacıyla “İş Gücü İçerme Programı’nı” kurdu. Buddies Kolombiya Vakfı ile, bilişsel engelli kişilerin programa dahil edilmesini teşvik etmek için amiral gemisi projesi haline geldi.

Açtığı deneyimsel mağazalarıyla birlikte global çapta büyümeyi sürdüren Juan Valdez, 31 Mart 2022 tarihinde Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul Harbiye’de açarak, ülkemizdeki kahve gurmelerinin kısa sürede gözdesi haline geldi. Hala daha da gördüğü yoğun talep nedeniyle hızla büyümeye devam ediyor.

Ülkemizdeki şube sayısını günden güne artıran Juan Valdez; İstanbul, Ankara, Bursa’da yer alan toplam 10 şubesi ve 33 ülkede açtığı yüzlerce şubeyle dünyanın en çok tercih edilen kahve markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek “%100 Premium Colombian Coffee” mottosunu gittiği her yerde başarıyla yaşatmaya devam ediyor.

Juan Valdez, “en iyi kahve markası nedir, en iyi kahve demleme metodu nedir, kahve çekirdeğinin kalitesi nasıl anlaşılır?” gibi soruların cevabını, sunduğu hizmet ve ürünlerinin kalitesiyle veriyor.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.