Kaya Vip Transfer Hizmetleri

#    

Kaya Vip Transfer olarak, misyonumuz öncelikle müşteri memnuniyeti olmuştur. Bizi tercih eden müşterilerimiz en güvenli ve en konforlu bir şekilde ulaştırmaktayız. Araçlarımızın tamamı vip dizayn olup ulaştırma bakanlığı şartlarına uygundur. Firmamız D2 yetki belgesi ve tursab belgesi sahibidir.

Günümüzde gerek tatil gerekse iş amaçlı ziyaretlerde hava yolu ulaşımı tercih edilmektedir. İnsanlar kara yolu ile vakit kaybedip yorulmaktansa bir uçak bileti alarak gidecekleri yere kolayca ulaşım sağlayabilirler. Ancak havalimanına iniş yaptıktan sonra gidecekleri noktaya kadar ne yapacaklarını bilemeyebilirler.

Antalya’ya hava yolu ile gelenler, transfer hizmetinden faydalanabilirler. Bu şekilde Antalya’nın farklı bölgelerindeki otel, iş merkezi, kongre merkezi gibi alanlara ulaşımlarını sağlayabilirler. Antalya il merkezinde bulunan havalimanından, transfer hizmeti sayesinde gideceğiniz noktaya kadar bırakılırsınız ve uçuş sonrasında bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *

17.09.2021 16:53, Ertan H. tarafından yazıldı.

Antalya havalanindan otele, daha sonrada otelden havaalanına transfer hizmeti aldım. Sitelerinde online rezervasyon ile ödememi de yaptım. Çok ilgililer. Fiyatları da uygun. Tavsiye edilir.


Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.