Kıyı Balık

1 Şubat 2009 itibari ile işletmeciliğini Mustafa Bilgili’ nin devraldığı “Kıyı Balık Restaurant” yeni çehresi, muhteşem denize nazır manzarası ile müşterilerini büyülemeye devam ediyor. 3 katlı olan mekan 2 kapalı ve 1 terası olmak üzere toplam 180 kişiyi ağırlıyor.

Sizler ve misafirleriniz için unutulmaz bir gece sunan “Kıyı Balık Restaurant” akşam yemeklerine muhteşem manzarası ile keyfinize keyif ekliyor. Tamamen balık ağırlıklı olan menüde deniz ürünlerinin tamamı günlük olarak temin edilip, işleniyor. Güveçte fener balığı kavurma, balık kokoreç ve dil sis en çok tercih edilen balık çeşitleri arasındadır.

Mudanya’nın eşsiz manzarası ile bütünleşen “Kıyı Balık Restaurant”’ yenilenen konsepti ve yeni çehresi ile göze, zengin menüsü ile damak tadınıza hitap etmektedir.

Zengin balık mönüsünün yani sıra özel seçilmiş şarap çeşitlerini de misafirlerine alternatif mahiyetinde sunan Kıyı Balık’ta keyifli bir akşam yemeğine davetlisiniz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.