Martı Müşteri Hizmetleri

Maslak Mahallesi Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi Sitesi No: 237 D: 5, 34485, İstanbul / Sarıyer

YOL TARİFİ AL
* Bilgi Girilmemiş *

Martı Müşteri Hizmetleri

App Store ve Google Play’de yer alan ulaşım uygulamaları arasında bir numara olan Martı, büyük araçlara gerek kalmadan, scooter ile ulaşımı mümkün kılan bir ayrıcalıktır. Aynı zamanda 2018 yılında kurulan, kendi IOT altyapısı ile yazılım sistemlerini kullanan mobilite şirketi olarak biliniyor. Oğuz Alper ÖKTEM tarafından kurulan Martı İleri Teknoloji A.Ş. scooter paylaşım imkanı sağlıyor. Scooter kullanımı, kiralama süreci, arıza durumları vb. konularda da Martı müşteri hizmetleri kullanılarak destek alınabiliyor.

Martı Nedir?

Elektrikli scooter olarak bilinen Martı, belirli şehirlerde ulaşımın kolaylığı açısından kullanılmaya başlandı ve kiralanabilme özelliği sayesinde belirli duraklardan alınarak, belirlenen süre içerisinde kullanılabilme imkanını barındırıyor. iOS ve Android cihazlara özel olarak tasarlanan uygulaması sayesinde şehirdeki Martı’ları Google Maps üzerinden görebilir, bu şekilde mobil cihazınız üzerinden yaptığınız işlemler ile Martı’yı üzerinize alarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullandığınız her dakika için sistem girmiş olduğunuz karttan para çekecektir.

Martı Nasıl Kullanılır?

Ulaşımın en sağlıklı ve kolay yollarından bir tanesi olan Martı, artık pek çok şehirde kullanılabilen bir kiralık scooter sistemi. Bu sistemin kullanılabilmesi için de Martı uygulamasının mobil cihazınıza indirilmesi gerekiyor. Ardından uygulama içerisindeki haritadan tüm Martı scooterlarının nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Scooterın üzerindeki kodu uygulamaya okuttuğunuzda ise Martı’nın fiziksel kilidi açılıyor. Ödemesi ise uygulama içerisinde kullanım süresine göre hesaplanıp, kartınızdan çekiliyor. Ayrıca Martı’yı kullandıktan sonra yerine bıraktığınızda, fotoğrafını çekip, mobil uygulamaya yüklemeniz gerekiyor. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ise Martı müşteri hizmetleri sizin için 7/24 destek sağlayacaktır.

Martı Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin öncü mobilite şirketi olan Martı, elektrikli scooterlar ile belirli şehirlerde güvenli ve hesaplı yolculuğu vadediyor. Bunun için binlerce Martı duraklarda sizi bekliyor. Ancak Martı kiralarken, ödemesini yaparken, teslim ederken veya diğer durumlarda yaşadığınız durumlar olursa, Martı müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. 0850 308 34 19 numaralı telefonu arayarak, Martı yetkililerine ulaşabilirsiniz. Yetkililer sorununuzun çözümü için hızla harekete geçecektir.

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri 7/24 Hizmet Veriyor Mu?

Martı scooter kullanırken yaşadığınız sorunları bildirmek için Martı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri en kısa sürede yaşadığınız sorunları çözmekte ve size konforlu bir Martı kullanımı vadetmektedir.

Martı E-Posta Adresi

Yaşadığınız sorunlar, görüşleriniz ve diğer konularda Martı yetkilileri ile iletişime geçmek isterseniz, Martı müşteri hizmetleri numarası ve Martı mail adresi kullanılabilir. Telefon numarası ile iletişime geçemediğiniz durumda, [email protected] e-posta adresi üzerinden görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Martı yetkilileri kısa süre içerisinde e-postanıza geri dönüş yapacaklardır.

Martı Hangi Şehirlerde Var?

Türkiye’de ulaşımı konforlu ve hesaplı hale getiren Martı, elektrikli scooterlar ile rahat bir ulaşımı vadetmektedir. Henüz Türkiye genelinde uygulanan bir sistem olmasa da pek çok şehirde Martı teknolojisi kullanılmaya başlandı. Bu şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Mersin, Yalova, Bursa, Eskişehir, Antalya, Gaziantep ve Ordu’dur. Zamanla Martı’nın bulunduğu şehir sayısının artacak ve konforlu ulaşım Türkiye geneline ulaşacaktır.

Martı Scooter Kiralama Ücreti Ne Kadar?

Satın almadan, kiraladığınız Martı scooterlar ile belirlenen şehirlerde dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Bunun için Martı’yı duraktan çıkarma ücreti 1.99 TL’dir. Daha sonra kullandığınız her dakika için 2.69 TL ödeme yapmanız gerekir. Ortalama 1 saat Martı scooter kullanımı için yapmanız gereken ödeme ise 161.4 TL’dir.

Konforlu ve bir o kadar da güvenli ulaşım için harika bir seçenek olan Martı scooterlar ile belirlenen şehirlerde özgürce dolaşabilirsiniz. Martı kullanımı, ödeme ve teslimi sırasında sorunlarla karşı karşıya kalırsanız, Martı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve ilgili sorununuzu dile getirebilirsiniz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *



Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.