Medicana Çeşme Hastanesi

Ilıca Mahallesi 5003. Sok. No: 58, 35930, İzmir / Çeşme

YOL TARİFİ AL
* Bilgi Girilmemiş *
Bu işyerinin merkez ofisi: Medicana International İstanbul Hastanesi
Bu işyerinin 14 şubesi bulunmaktadır. Şubelere Göz Atabilirsiniz

Türk özel sağlık sektörünün öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, sağlıkla büyümeye devam ediyor. Türkiye’deki 13 hastanesi ve 2 tıp merkezi ile sağlık sektöründe yaptığı önemli yatırımlarla yılda 4 milyondan fazla hastanın tedavi imkanı bulduğu Medicana Sağlık Grubu, Çeşme’de, turizmin merkezinde konumlandırdığı yeni sağlık merkeziyle, bölgeye ve turizme yepyeni bir sağlık anlayışı getirecek.

Medicana Sağlık Grubu olarak, Medicana International İzmir Hastanesi’nden sonra, Medicana Çeşme ile Ege Bölgesi için bir sağlık ekosistemi oluşturarak; kurumsal değerlerimiz, uzmanlığımız ve deneyimle harmanlanmış yetkinliğimiz ile bölgeye değer katmayı hedefledik.

Çeşme’nin dokusuna uygun olarak, hasta ve hasta yakınlarının konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan özgün mimarisi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile bölgenin sağlığı için hizmetinizdeyiz. Çeşme ve yakın coğrafyasında yaşayanlar, tatil için bu bölgeyi tercih eden yerli ve yabancı konuklar, ulusal bir sağlık markasından kaliteli hizmet almanın güven ve konforunu yaşayacak.

Medicana International İzmir Hastanemiz ile sunduğumuz bütünsel sağlık hizmetini, kaliteli ve uzman bakış açısıyla Çeşme ve çevresine taşıyacağız. Medicana Sağlık Grubu’nun temel kalite anlayışıyla kurgulanan Medicana Çeşme, multidisipliner tanı ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra; hasta güvenliği, maksimum konforlu hasta odaları, poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri ile Çeşme’nin sağlığına sağlık katmak için hizmetinizde.

3 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan Medicana Çeşme, Medicana Sağlık Grubu’nun temel kalite anlayışıyla kurgulandı. Multidisipliner tanı ve tedavi yöntemlerinin, hasta güvenliği, maksimum konfor ve kalite ile sunulduğu merkez, hasta odaları, bekleme ve poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınarak tasarlandı.

Sayılarla Medicana Çeşme:

- 3500 metrekare kapalı alan

- 4 katlı hastane, 13 hasta yatağı

- 10 gözlem yataklı acil servis

- 14 poliklinik odası

- Üst düzey teknolojik alt yapıyla kurgulanmış 2 ameliyat salonu

- 100 tıbbi kadro ve sağlık çalışanı

- Tüm tanı ve teşhislerin yapılabileceği MR, tomografi, ultrason, röntgen, laboratuvar tetkikleri

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?


Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.