Pet Okulu Profesyonel Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli

Pet Okulu, profesyonel köpek eğitimi ve köpek oteli olarak 10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet vermektedir. Pet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik birebir eğitim ve otel seçenekleri ile başarıyı hedefleyip, uzman ekipleri ve profesyonel hizmetleri ile bir çok ünlü de isimlere hizmet vermiş bulunmaktadırlar.

Pet Okulu‘nun temel kuruluş amacı köpek sahiplerini bilinçlendirip köpeklerini yönlendirebilmeleri sağlamaktır. Sevgi ve güvenin tek adresi olarak hizmet kalitesini arttırarak devam etmektedir.

Türkiye’de köpek oteli ve köpek eğitimi hizmetleri olarak tek özel ve butik bir okul’dur. Pozitif ve profesyonel eğitim teknikleri ile köpeğinizin sosyal yaşama adapte olmasını sağlamakla kalmayıp sizi de bilgilendirir ve eğitim verir.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *

12.12.2019 14:53, fatih elmacioglu tarafından yazıldı.

Köpek eğitimi konusunda çok iyi destek veren Pet okuluna teşekkür ediyorum.

11.12.2019 21:10, cihat kuvvet tarafından yazıldı.

petokulunu herkese tavsiye ederim. köpeğimin tuvalet eğitimi konusunda gerçekten muazzam bir eğitim sundular. temel itaat eğitimine de yakın zamanda başlayacağız.

26.10.2019 06:02, emin tarafından yazıldı.

Köpek eğitimi ile ilgili ciddi ve güzel bir yer. Beykoz'da çok fazla yer bakmaya gerek yok burası isteklerinizi karşılayacaktır. Hemen hemen bir çok köpek cinsine eğitim veriliyor. Sürünme gibi, otur ve kalk gibi. Aynı zaman da tuvalet eğitimi de var. Daha bir çok farklı komutları öğretiyor. Bundan dolayı anadolu yakasında pet okulu ve profesyonel köpek eğitimi ve köpek oteli yerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.