Seyran Pastanesi Beylikdüzü Şubesi

FİRMAYA MESAJ GÖNDER
#Kafeler    #Pastaneler    

Buluşma noktalarıydı pastaneler. Önce Istanbul’un en köklü semtlerinde açıldılar. Şairler, yazarlar, gazeteciler, sanatçılar baş müdavimleriydi. Yazın buz gibi limonata ya da gazoz, kışın sıcacık çay ya da sahlep bir dilim taze pasta ile süslenirdi. Mutluluğu artırmanın en güzel yolu özel pastalardır. Her pastane kendi özel pastasını sundu misafirlerine. Her geçen gün pastaların çeşitleri arttı, şekilleri değişti. Kimi; çikolatalı, meyveli, fındıklı, fıstıklı, korkanlı oldu; Kimi; baton, yuvarlak, kalpli, çok katlı. Pasta hep sevildi, hep mutlu günlerin vazgeçilmezi oldu. Aynı mutluluğu yasatmak için 1971 yılından beri Seyran Pastaneleri sizlerle.

1971 yılından bugüne aynı mutluluğu yaşatmak için yarım asırlık pastacılık tecrübesi ile Seyran Pastaneleri sizlerle. Seyran Pastaneleri’ nin kurucusu Ahmet Çelebi, pastacılık deneyimi ile 1971 yılında Kocamustafapaşa’ da ilk Seyran Pastanesini açtı. Ahmet Çelebi’ nin Ankara’da 1961 yılında başlayan pastacılık serüveni, 1963 yılında Istanbul’ da devam etti. Döneminin en ünlü otellerinin ve pastanelerinin ustalarından pastacılık eğitimi aldı.

Tam 40 yıldır pastacılık konusunda yeniliklerle, yeni lezzetlerle her zaman tüketicisini memnun eden Seyran Pastaneleri, kullandığı malzemelerin 1. kalite ve taze olmasına özen gösterirken sürekli geliştirdiği pastalarını siz değerli tüketicilerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duyar. Seyran Pastaneleri’nin ayrı bir özelliğide kendi çiftliğinden ürettiği süt ile krema, şanti dondurma’sını üretiyor ve ürünlerin doğal olmasını sağlıyor.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.