Uludağ Kebapçısı Kent Meydanı AVM Şubesi

#İskender    #Kebap    #Döner    #İskender Kebabı    

1964 yılında bugünkü Halen mevcut yeri olan Eski Garaj da Cemal Çalışır (Cemal Usta) tarafından dönemin Bakanı Ihsan Sabri Cağlayangil'in de manevi desteği ile kurulmuştur. Kardeşi Cemil Çalışır ile birlikte işe başlayan Cemal usta, yarım asırlık çalışma hayatından sonra geçtiğimiz yıllarda kardeşi gibi o da hakkın rahmetine kavuşmuştur. Şimdilerde ise çocukları, yeğenleri ve kardeşi devir aldıkları bu misyonu devam ettirmektedirler.

Lezzetimiz çeşitli mekanlarda ve çeşitli adlar altında sunulmak istenmiştir. Siz değerli müşterilerimize 1964'ten beri sunduğumuz bu lezzeti İstanbul'da da tadabilmeniz için, ilk şubemiz 2008 yılıdan itibaren Kozyatağı'nda hizmete girmiştir.

Yarım asırdır sizlere hizmet veren müessesemiz sadece Bursa kebabı sunmakta, mönüsünde başka bir kebap çeşidi bulunmamaktadır. Soft içeceklerin sunulduğu iş yerlerimizde alkollü içecekler yer almamaktadır. Şubelerimizde araç parkı veya Park-Vale servisimiz mevcuttur.

1964'ten beri, yakalamış olduğumuz bu lezzeti sizlere mütevazi mekanımızda sunmaktan hep gurur duyduk.Ancak çağın gereksinimleri ve de hizmet ağımızın genişlemesi sebebiyle sizlere daha keyifli ortamlar hazırlamak adına böyle bir gelişim süreci yaşamaktayız...

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.