Arı Börek Fulya Şubesi

FİRMAYA MESAJ GÖNDER

1970 yılında İstanbulu'un mis gibi simit kokan sokaklarından, seyyar tezgahlarda hizmet vererek temelleri atılan Arı Börek hikayesi 1980 yılında ilk mağazasını açılması ile marka yolculuğuna başlar. Kurucu kuşak 2005 yılında mis kokan akşam poğaçaları ile meşhur tezgahını ikinci kuşağa emanet eder.

2010 yılında ikinci büyüme atağı ile marka, hali hazırda hizmet verdiği konsepti, hiç değişmeyen manifestosu; kalite, lezzet, hijyen ve misafirlerini nezaketle ağırlama özellikleri ile keyifle yoluna devam etmektedir. Arı Böreği; hızla artan fırın restaurant cafe örneklerinden ayıran en temel özellikleri "prensipleri" dir. Misafirlerini kalite ve hijyen kuralları yanı sıra, zarafet kurallarının gerektirdiği özenle evinde ağırlar gibi, esnaf adabını kaybetmeden ağırlaması ve her gün dünkü tuğlanın üzerine bir yenisini koyarak, sağlam adımlar ile ilerlemesidir.

Arı Börek Çeliktepe’deki 300 metre kare butik fabrikasında seçkin ham madde politikası ile ürettiği ürünlerini, mağazalarında günün her saati taze olarak misafirlerine servis etmektedir. Ürünlerimiz günlük üretimdir. Her yeni gün taze ve sıcacıktır.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *Bu sayfada henüz bir yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.