Dürümce Mecidiyeköy

#dürümcü    #fastfood    #adana kebap    #urfa kebap    

Adana'da neyse bizde o..

Çiğ köfte, dürüm, kebap gibi ikramlarımızla (acılı ezme, turşu, lavaş) gayet uygun fiyata güzel bir ziyafet çekeceğiniz mekanlardan birisidir.

Gerçek bir şalgam ve taze kuzu eti ile hazırladığımız dürümlerimiz ile misafirlerimizin her zaman beğenilerini toplamaktayız.

Sonrada üstüne alacağınız künefe tatlımız ile misafirlerimize eşsiz bir lezzet sunuyoruz.

BU FİRMA HAKKINDA YORUM YAP
DEĞERLENDİRMENİZ *

28.06.2019 19:22, Saliha tarafından yazıldı.

Lezzet ve yemek öncesi verilen aperatifler oldukça güzeldi. Lâkin ilginç bir olay yaşadık. Mekana ilk defa gittiğim için kapıda yazan fiyatlara dikkat ettim, 15 TL yazan kebap menüsünden sipariş edecekken fiyatın aslında 20 TL olduğunu öğrendik. Bunu sorduğumuzda "ee kem küm şey ..." kendince saçma sapan bahaneler üreten, söylediğini kendi de anlamayan garip bir garsonla karşılaştık. Yemeği ne kadar lezzetli olsa da kullanıcıyı aldatmaya yönelik bu hareketi hiç beğenmedim. Ana yol üstü olduğu, AVM'ye yakınlığı, sürekli yeni yüzlerin yoldan geçerken uğradığı ve en önemlisi turist bölgesi olduğu için bu tarz mekanlar insanları aldatarak daha çok para kazanabileceğini sanıyor. Dükkanda bizden başka iki masa doluydu, hala farkında değiller demekki.. Kendilerinin bu terbiyesizce, insanları kandırmaya yönelik uygulamayı sonlandırmalarını ve marka adını korumalarını tavsiye ediyorum.


Copyright @ 2019 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.