"Narmanlı Han" etiketi için sonuçlar

552 416 18 00 Asmalı Mescit Mahallesi İstiklal Cad. Narmanlı Han No: 180, 34430, İstanbul / Beyoğlu
850 212 35 97 Asmalı Mescit Mahallesi İstiklal Cad. Narmanlı Han No: 180, 34430, İstanbul / Beyoğlu
212 249 15 36 Asmalı Mescit Mahallesi İstiklal Cad. Narmanlı Han No: 180, 34430, İstanbul / Beyoğlu
TÜRKİYE'deki FİNANS firmalarını sektör, il ve ilçelere göre sıralayabilir,
firma adreslerini, firma adres krokilerini, firma telefon - faks numaralarını, firma eposta adreslerini,
firma resimlerini, firma bilgilerini, firma tanıtımlarını, firma yorumlarını okuyabilir, firmalara yorum yapabilirsiniz...

Narmanlı Han

Narmanlı Handa Bulunan Mağazalar, hiç şüphesiz ki bu tarihi mekanın eşsiz avantajlarından biri. 1831 tarihinde inşası tamamlanan bina, 49 yıl kadar Rusya Büyükelçiliği olarak kullanılırken, sonraki 34 yıl boyunca Rus Hapishanesi olarak kullanılmıştır. Ardından da adını taşıdığı Narmanlı ailesinin mülkü olarak kalmıştır.

Uzun yıllar boyunca konut ve stüdyo olarak kullanılan bina, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Aliye Berger ve Ahmet Hamdi Tanpınar gibi başarılı şairlerin de çalışma ortamı olarak kullanılmıştır. Hemen altında bulunan Mimoza Şapkacısında ise, Beş ressam tarafından D Grubu kurulmuş 1933 yılında yayın hayatına başlamıştır. İnşasının tamamlandığı günden bu yana hep ilgi odağı olan Narmanlı Han, geçmişten günümüze hep başarılı projelerle anılmıştır.

Narmanlı Handa Bulunan Mağazalar, tarihi dekor içerisinde farklı bir ortam sağlıyor.

Narmanlı Han Nerede?

İstiklal Canddesi’nin Tünel taraflarında yer alan Narmanlı Han, 187 yıllık bir yapıdır. AVM olarak faaliyet gösterilen bina, muhteşem bir mimari görünüme sahiptir. Tam adresi ise Asmalı Mescid, Tomtom, İstiklal Caddesi’nde 163 numarada yer almaktadır.

2016 yılında restorasyon çalışmaları başlayan Han, 2017 yılında halkın görünümüne açıldı. İçerisinde bulunan birçok dünya markasına da ev sahipliği yapmaktadır. Bir AVM’nin böylesi tarihi bir mekanda olması, keyifli aktivitelere de yer açıyor.

Bölgenin sessiz ve sakin olan konumunda yer alan Han, geniş bahçesi ve iç dekorasyonu ile göz dolduruyor. Ek olarak TRT 1’in popüler dizisi Masumlar Apartmanı da Narmanlı Han’ın hemen arkasında bulunan nalanda çekilmiştir.

Tarihi dokusu, diğer birçok turistlik alana yakınlığı ve ulaşımın kolay olması Narmanlı Han’ın sevinen bir diğer özellikleri arasında. Ek olarak geniş yelpazede olan Narmanlı Han Mağazaları, ziyaretçilerin istediği her şeye anında ulaşmalarını sağlıyor.

Damak zevkinize hitap eden lezzetli farklı mutfağı, alkolsüz ve alkollü içecek mekanları ve diğer Narmanlı Handa Bulunan Mağazalar, keyifli bir gün geçirmenizin anahtarı olacak.
 

 

Copyright @ 2019 - 2022 hepfirma.com. All Rights Reserved.
Sitemizdeki yazı, resim ve resimlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.